Wszystkie bestsellery
  • Banner

Akcesoria do zbiorników na deszczówkę

Akcesoria do zbiorników na deszczówkę

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Spłukiwanie toalety, mycie samochodu lub elewacji, pranie oraz nawadnianie ogrodu – to tylko niektóre z zastosowań deszczówki. Dzięki jej odzyskaniu, możecie zmniejszyć zużycie wody wodociągowej o ponad połowę. By jednak w pełni wykorzystać jej potencjał, powinniście wyposażyć się nie tylko sam zbiornik, ale też dedykowane akcesoria.

Studzienki poboru, pompy i inne akcesoria do zbiorników

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do zbiorników na deszczówkę. Dzięki nim łatwo skonstruujecie instalację umożliwiającą wykorzystanie wody opadowej do różnych celów. By ułatwić wam realizację różnych projektów, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wszystkie niezbędne akcesoria. Są to przede wszystkim:

  • pompy zatapialne: po zanurzeniu w zbiorniku umożliwiają wydajne wypompowanie zgromadzonej w niej wody i przetransportowanie jej do dalszych elementów instalacji. Dostępne w naszej ofercie pompy zatapialne mogą pracować z wydajnością nawet 100 litrów na minutę;
  • filtry przelewowe: chronią pompę przed zapchaniem przez zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie – np. liści lub owadów. Najlepszy filtr przelewowy do wody opadowej dostępny w tej kategorii umożliwia zamontowanie jednej lub dwóch rur wlotowych;
  • studzienki poboru wody: montowane na poziomie gruntu, zastępują krany i umożliwiają czerpanie wody z różnych miejsc w ogrodu. Są niezastąpionym elementem systemów do nawadniania upraw.

Sprawność instalacji wykorzystującej wodę opadową w dużej mierze zależy od jakości zastosowanych urządzeń. Dlatego przy kompletowaniu produktów dostępnych w naszym sklepie pod uwagę braliśmy jedynie sprawdzonych producentów, znanych z wysokiej jakości swoich wyrobów. W tej kategorii możecie kupić takie wyroby jak pompa zatapialna Malec, filtr przelewowy do wody deszczowej Aquabin lub Marseplast oraz studzienka poboru Aquabin.

Akcesoria do zbiorników na deszczówkę – kup na xymen.pl

Dużą wagę przykładamy do profesjonalnej obsługi naszych klientów. W razie wątpliwości co do tego, które akcesoria będą najlepiej dopasowane do waszej instalacji, służymy fachowym doradztwem. Wszystkie produkty są też szczegółowo opisane – znajomość wszystkich parametrów pomoże wam w dokonaniu właściwego wyboru.

Akcesoria takie jak pompa zatapialna, filtry czy studzienki poboru umożliwiają stworzenie efektywnej i dostosowanej do potrzeb użytkowników instalacji do zbierania i wykorzystania deszczówki. Wybierając produkty z naszego sklepu, zyskujecie pewność co do ich wysokiej jakości. Wyposażony w nie system odwdzięczy się długoletnią, bezawaryjną pracą – z korzyścią zarówno dla środowiska naturalnego, jak i waszego portfela.

Śledź nas na Facebooku