Konsultacja z doradcą:

Producenci

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów. Stawiamy na zaufanych partnerów, którzy są znani z doskonałej jakości i nieustannych innowacji.

oczyszczalnia biologiczna

AQUABIN

AQUABIN® jest marką stworzoną przez firmę TYCNER Sp. z o.o. (dawniej P.P.U.H. Wojciech TYCNER), skupiającą wyroby z branży wodno-kanalizacyjnej przeznaczone do zastosowań przydomowych.

W ofercie AQUABIN® można znaleźć produkty takie jak osadniki gnilne, oczyszczalnie drenażowe i tunelowe, zbiorniki na wodę deszczową, tunele rozsączające oraz wiele innych. Asortyment produktów ma bezpośrednio korespondować z ochroną środowiska, w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.

BARMARTECH

W ofercie BARMATECH można znaleźć produkty takie jak oczyszczalnie drenażowe, oczyszczalnie biologiczne, przepompownie, akcesoria oraz biopreparaty.
oczyszczalnia biologiczna

CENTROPLAST

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centroplast sp z o.o., założone w 1997 r. zajmuje się wytwarzaniem produktów z tworzyw sztucznych.
 
Dzięki nowoczesnej technologii, zoptymalizowanej polityce jakościowej oraz 20-letniemu doświadczeniu firma Centroplast tworzy przydomowe oczyszczalnie ścieków przyjazne środowisku, trwałe i w pełni wydajne.
Oczyszczalnie drenażowe, biologiczne, osadniki gnilne – wszystko to nowoczesne rozwiązania w dziedzinie oczyszczania ścieków. 

DELFIN

Delfin Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem oczyszczalni ścieków, separatorów węglowodorów, separatorów tłuszczów i skrobi, ekologicznych zbiorników na wodę deszczową oraz akcesoriów do systemów oczyszczania ścieków.
oczyszczalnia biologiczna

DESO

Zbiorniki Deso to specjalistyczne zbiorniki przeznaczone do przechowywania paliw płynnych, takich jak olej napędowy czy benzyna. 
 

Zbiorniki Deso są bardzo uniwersalne i mogą być stosowane w różnych warunkach. Możliwe jest zainstalowanie ich zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich wnętrzach, dlatego są uniwersalnym rozwiązaniem. Są one dostępne w różnych pojemnościach, dzięki czemu można dobrać odpowiedni zbiornik do swoich potrzeb.

EKO ROTO

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży wod.-kan., firma EKO ROTO produkuje i sprzedaje szeroki wachlarz urządzeń asenizacyjnych.  
 
Nasza oferta obejmuje gotowe kompletne systemy: oczyszczalnie ścieków, separatory substancji ropopochodnych i tłuszczu, studnie wodomierzowe i przepompownie, zbiorniki na szambo oraz systemy do gromadzenia i wykorzystywania wody deszczowej.

EURO - PLAST

Firma EURO-PLAST jako jedna z nielicznych w Polsce produkuje zbiorniki polietylenowe o pojemności od 2 do 30 m3 w monolicie oraz aż cztery typoszeregi osadników gnilnych, które umożliwiają montaż w różnych warunkach gruntowo-wodnych. 

 

Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę EURO-PLAST są zgodne z obowiązującymi przepisami i posiadają wymagane atesty i aprobaty. Warto zaznaczyć, że osadniki gnilne EURO-PLAST jako jedne z pierwszych urządzeń polskich, znakowane są znakiem CE. Oznacza to, że produkowane są zgodnie z wymaganiami zawartymi w normie europejskiej EN 12566-1/A1 i przeszły pomyślnie badania w laboratorium notyfikowanym !

FORTIS

Grupa Fortis Technology powstała w 2003 roku. Od tego czasu stale rozwija swoją ofertę, korzystając z najnowocześniejszych technologii i uważnie wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów. Firma specjalizuje się w produkcji zbiorników z tworzywa sztucznego, które służą do przechowywania płynów eksploatacyjnych: paliw, oleju i wodnego roztworu mocznika (AdBlue).

GAITER

GAITER powstał z myślą o przedsiębiorcach działających w branży paliwowej, rolnej, spożywczej i chemicznej. Pracując w tych branżach, zauważyliśmy, że brakuje produktów, które zaspokoiłyby zapotrzebowanie na systemy kontrolno-pomiarowe. ModiControl to coś więcej niż rozwiązanie telemetryczne – to narzędzie, które pozwala osiągać spektakularne cele biznesowe. Projektujemy, produkujemy i wdrażamy.

GRAF

Firma Otto Graf GmbH została założona w 1962 roku. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się prawie wyłącznie sprzedażą pojemników, beczek i zbiorników dla winiarni. Systematycznie wykorzystywaliśmy przewagę, jaką daje odporność tworzywa sztucznego na kwasy i alkalia, i zaczęliśmy koncentrować się również na zbiornikach do zastosowań przemysłowych. W ciągu kilku lat osiągnęliśmy wiodącą pozycję w tej branży.

Wcześnie dostrzegliśmy znaczny potencjał, jaki oferuje zbieranie wody deszczowej. W 1974 roku pod hasłem “Woda deszczowa jest darmowa” wprowadziliśmy na rynek pierwsze beczki na wodę deszczową, po których wkrótce pojawiły się kolejne innowacje w zakresie zbierania deszczówki. Od tego czasu konsekwentnie rozwijamy ten obszar naszej działalności.

JFC

JFC jest miedzynarodową firmą projektującą i wdrażażającą innowacyjne rozwiązania w zakresie branży budowlanej, rolniczej, przeładunkowej i morskiej. Dzięki 35-letniemu doświadczeniu nasze rozwiązania wywodzą się ze zrozumienia klienta, innowacyjnego projektu i specjalistycznej inżynierii.

KINGSPAN

Grupa Kingspan jest wiodącym światowym dostawcą technologii izolacyjnych i kompletnych systemowych rozwiązań dla budynków o wysokiej wydajności energetycznej i niskiej emisji CO2. Naszą misją jest przyspieszenie realizacji przyszłości o zerowej emisji netto, której celem jest dobrobyt ludzi i planety. Nasze rozwiązania pozawalają ograniczyć wpływ człowieka na środowisko.

 

MALEC

MALEC-POMPY sp. z o. o. spółka komandytowa. Zajmujemy się doborem i sprzedażą pomp stacjonarnych, zatapialnych, głębinowych, obiegowych, zestawów hydroforowych, naczyń przeponowych i ocynkowanych, a także szerokiej gamy akcesoriów.

Reprezentuje ogromną różnorodność typów i parametrów technicznych, spośród których najbardziej rozbudowaną grupę produktów stanowią pompy zaopatrujące indywidualne gospodarstwa, domy jedno- i wielorodzinne w wodę pitną, a także pompy stosowane w rolnictwie, budownictwie i przemyśle.

MARSEPLAST

Jesteśmy firmą działającą na rynku tworzyw sztucznych od prawie 30-stu lat. Pierwsze kroki stawialiśmy jako Marseille Sp. z o.o. Zdobyte doświadczenie przyczynia się do realizacji naszej misji, którą jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów w technologii wtrysku oraz formowania rotacyjnego.

Dynamiczny rozwój naszego zespołu w branży tworzyw sztucznych został doceniony m.in. poprzez nadanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej oraz wyróżnień z cyklu „Gazele Biznesu”. Braliśmy czynny udział w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka współfinansowanym przez Unię Europejską. Posiadamy liczne atesty i patenty dotyczące zarówno rozwiązań technicznych produkowanych detali, jak i linii produkcyjnej. Systematycznie prezentujemy nasze wyroby na rozmaitych targach krajowych i zagranicznych.

METRIA

Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych i automatyce przemysłowej. Należymy do wąskiego grona firm, które oferują pełną obsługę procesu formowania rotacyjnego: począwszy od projektu, przez produkcję form, wykonanie odlewów, aż po dostarczenie gotowego wyrobu do dowolnego miejsca w Polsce i w Europie.

Naszymi sztandarowymi produktami są przydomowe oczyszczalnie ścieków – oczyszczalnie drenażowe, oczyszczalnie hybrydowe BDH i oczyszczalnie SBR (biologiczne). Równie ważnym i bogato reprezentowanym działem produktów formowanych rotacyjnie są wszelkiego rodzaju zbiorniki z tworzyw sztucznych, w tym jedno- i dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy, zbiorniki na AdBlue, studzienki kanalizacyjne, pojemniki przepompowni ścieków, zbiorniki na wodę deszczową (do systemów zagospodarowania deszczówki).

NEOBAC

Neobac to producent biopreparatów, który posiada szeroką ofertę produktów dla użytkowników szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, a także do ogrodu.

Aktywator bakteryjno-enzymatyczny do szamb i oczyszczalni Neobac to nowoczesna formuła biopreparatu – została w nim zastosowana technologia powlekania bakterii, które powoli się uwalniają i namnażają w zbiorniku.

 

NOLEN

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – jako jedna z niewielu firm na rynku świadczymy kompleksowy zakres usług. Począwszy od projektów do formowania rotacyjnego, poprzez budowę form do rotomouldingu, po produkcję i spedycję produktów w kraju i za granicą. Zaczynając od małych gabarytowo produktów poprzez różnego rodzaju zbiorniki i studzienki do dużych zbiorników o pojemności do 9000 litrów. Wszystkie nasze zbiorniki wyposażamy w odpowiednie akcesoria – pompy, liczniki, zabezpieczenia.

PIUSI

Od 1953 roku PIUSI jest wiodącym graczem w światowym sektorze transportu płynów, z pełną gamą produktów do transportu i zarządzania płynami: włoska jakość i inżynieria w służbie prywatnych operatorów w rolnictwie, przemyśle motoryzacyjnym, warsztatach i warsztatach, flotach zarządzania transportem drogowym i morskim na całym świecie.
Zaopatrujemy wiodące światowe rynki w najwyższej jakości, profesjonalne i łatwe w użyciu produkty oraz kompletne rozwiązania do przenoszenia, uzupełniania i pomiaru środków smarnych, paliw i płynów, takich jak benzyna, olej napędowy, płyn DEF, AdBlue®, olej, woda.

WOBET-HYDRET

Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ścieków, firmę Wobet-Hydret. Jej mottem od samego początku było: “Polska myśl techniczna i Polska produkcja w trosce o nasze środowisko”. Poprzez współpracę z polskimi placówkami badawczymi i instytutami naukowymi, zaangażowanymi w sprawy oczyszczania ścieków, znacząco rozwinęliśmy technologię produkcji zbiorników na ścieki z polietylenu oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN-EN. W związku z ciągłym wzrostem wymagań rynkowych zmodyfikowaniu uległo zaplecze produkcyjne, które obecnie umożliwia kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, projektowanie oraz instalację.