Konsultacja z doradcą:

O nas

Jesteśmy dystrybutorem przydomowych oraz komercyjnych oczyszczalni ścieków, zbiorników na wodę deszczową, paliwo, ad-blue i RSM. W swojej ofercie posiadamy również usługi projektowe urządzeń do dystrybucji paliwa oraz oczyszczania ścieków.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która działa w branży szeroko związanej z przydomowymi oczyszczalniami ścieków i wdrażaniem nowoczesnych technologii w zakresie wykorzystywania naturalnych źródeł takich jak np. woda deszczowa. Prowadzimy na terenie Polski aktywną sprzedaż zbiorników na wodę bądź paliwo oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów. Nasze bogate doświadczenie w branży wykorzystujemy na co dzień, prowadząc fachowe porady dla naszych Klientów. Dostarczamy nie tylko niezawodne produkty, ale także dokonujemy ich montażu, oraz serwisowania w razie potrzeby. Nieobce są nam postulaty ekologiczne i bardzo dbamy o to, aby nasze działania były związane z propagowaniem idei wspierania środowiska naturalnego. Chętnie także uczestniczymy w zaszczytnych akcjach charytatywnych. Najlepszą rekomendacją naszych produktów i usług są opinie zadowolonych Klientów, których z dnia na dzień przybywa. 
 

Profesjonalizm i jakość kształtowana doświadczeniem

Co wyróżnia naszą firmę? Profesjonalizm oraz dokładna znajomość produktów — to właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. Znamy funkcjonalności oraz możliwości każdego z oferowanych produktów, co otwiera nam drogę do obsługi klientów w najwyższej jakości. Sklep XYMEN zawiera certyfikowane i sprawdzone rozwiązania — oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na wodę oraz zbiorniki na paliwo. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania! Znajdź produkt, który spełni Twoje oczekiwania i odwiedź nasz sklep.

Co nas wyróżnia?

zbiornik na deszczówkę

Darmowa wysyłka na terenie całej Polski

zbiornik na deszczówkę

Darmowa wysyłka na terenie całej Polski

zbiornik na deszczówkę

Wygodne formy płatności

zbiornik na deszczówkę

Wygodne formy płatności

zbiornik na deszczówkę

Zwrot produktu - 14 dni na zwrot

zbiornik na deszczówkę

Zwrot produktu - 14 dni na zwrot

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Poznaj nasze oczyszczalnie ścieków

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przydomowych oczyszczalni ścieków i dbania o środowisko w sposób prosty i wygodny! Sklep oferuje wysokiej jakości produkty, które pozwolą na oczyszczenie ścieków w sposób skuteczny i bezpieczny dla natury. Nie czekaj dłużej i zacznij działać już dziś! Kup teraz oczyszczalnię ścieków w naszym sklepie i zyskaj gwarancję satysfakcji oraz oszczędność pieniędzy.

W naszej firmie produkty możesz zamówić przez stronę internetową, jak i w sklepie stacjonarnym.