Konsultacja z doradcą:

Do pobrania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zapoznaj się z najważniejszymi plikami, które rozwieją Twoje wątpliwości. Pobierz plik, który cię interesuje i zagłęb się lekturze!

Zbiorniki na paliwo

Instrukcja zbiorników DESO

Instrukcja zbiorników METRIA

Instrukcja zbiorników JFC + instrukcja obsługi podzespołów

Gdzie ustawić zbiornik na paliwo?

Funkcjonalne zbiorniki na olej napędowy

Magazynowanie paliw, olejów napędowych czy opałowych musi odbywać się w ściśle określonych warunkach. Przede wszystkim, substancje powinny znajdować się w takich zbiornikach, które eliminują ryzyko wybuchu. Dlatego polecamy naszym Klientom specjalistyczne pojemniki, które nie są łatwopalne i gwarantują należytą ochronę przechowywanych cieczy. W swojej ofercie posiadamy wykonane z solidnych materiałów pojemniki dwupłaszczowe o różnych gabarytach i pojemnościach. Zbiorniki charakteryzują się podwójną strukturą, więc w pojemniku zewnętrznym znajduje się dodatkowy zbiornik wewnętrzny, co daje niezawodne zabezpieczenie. Często paliwa i oleje przeznaczone do różnego rodzaju urządzeń oraz do ogrzewania posesji są przechowywane w nieprawidłowy sposób, co rodzi ogromne ryzyko dla mieszkańców domu. Poza tym ciecze te tracą swoje cenne właściwości, jeśli są przechowywane w nieodpowiedni sposób. Dbając o bezpieczeństwo postaw na zbiorniki, które dają gwarancję bezpieczeństwa przy jednoczesnym realizowaniu postulatów związanych z ochroną środowiska naturalnego. 

Zbiorniki na wodę deszczową

Projekt budowy - zbiornik na wodę deszczową 2000L​

Projekt budowy - zbiornik na wodę deszczową 3000L​

Projekt budowy - zbiornik na wodę deszczową 5000L​

Szczelne zbiorniki na wodę deszczową

Wykorzystaj możliwość gromadzenia i wykorzystywania wody deszczowej! Rozwiązaniem ekologicznym oraz ekonomicznym  jest składowanie wody, która występuje w opadach deszczu. Deszczówka przydaje się do wielu czynności, może np. z powodzeniem posłużyć do podlewania przydomowego ogródka w czasie upałów. Używanie wody deszczowej, zamiast tej bieżącej, płynącej bezpośrednio z kranu, jest niezwykle ekonomiczne i pozwoli na wygenerowanie oszczędności w gospodarstwie domowym. Beczki przeznaczone do przechowywania wody deszczowej są wytrzymałe i pojemne. Przez specjalny system rynnowy połączone są z konstrukcją dachu, więc cała spływająca deszczówka trafia do zbiornika, gdzie jest także odpowiednio filtrowana przez filtry koszowe. Jeśli potrzebujesz czystej wody do podlewania, mycia samochodu, wykonywania prac zewnętrznych związanych z myciem sprzętów, to deszczówka jest idealną opcją. Zainwestuj w zbiornik na wodę deszczową i oszczędzaj już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zbiorników na deszczówkę.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Schemat budowy POŚ ze zbiornikiem szczelnym

Schemat budowy POŚ z drenażem

Schemat budowy POŚ z drenażem w nasypie

Schemat budowy POŚ ze studnią chłonną w nasypie

Schemat budowy POŚ ze studnią chłonną

Funkcjonalne, przydomowe oczyszczalnie ścieków

Praktyczne rozwiązania dla domu to nasz konik. Jeśli chcesz mieć kontrolę nad zasobami gospodarstwa oraz poczuć się samowystarczalnie, powinieneś pomyśleć o prywatnej przydomowej oczyszczalni ścieków. Polecamy gotowe oczyszczalnie biologiczne i ekologiczne. Te pierwsze znajdują zastosowanie wówczas, gdy niemożliwe jest podłączenie do zbiorczej sieci kanalizacyjnej. Domowe nowoczesne oczyszczalnie ścieków stały się w ostatnim czasie atrakcyjną alternatywą dla starych, klasycznych szamb, które są problematyczne w eksploatacji oraz nieestetyczne. Dzięki przydomowym biologicznym oczyszczalniom ścieków  wszelkie nieczystości są należycie oczyszczane i mogą swobodnie trafić do gleby, nie czyniąc przy tym żadnej szkody. Nasze domowe oczyszczalnie ścieków są trwałe i wydajne, co oznacza, że mogą sprawnie pracować nawet przez dekady. Zapoznaj się ze specyfiką tych konstrukcji i wybierz rozwiązanie najlepsze dla Twoich potrzeb.