Konsultacja z doradcą:

Bestsellery XYMEN – sprawdź, które produkty cieszyły się największą popularności

Zbiorniki na olej napędowy

Zbiorniki na olej napędowy umożliwiają bezpieczne przechowywanie paliwa w gospodarstwach rolnych i firmach transportowych. Dzięki nim można zakupić od razu większą ilość paliwa i w ten sposób oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Bestsellerem Xymen w tej kategorii jest zbiornik na olej napędowy Fortis 2500L X-Tank. Produkt wyróżnia się dwupłaszczową konstrukcją, która zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania, skuteczną ochronę przed przeciekaniem oraz wydostawaniem się na zewnątrz nieprzyjemnego zapachu. Zbiornik Fortis wykonany został z polipropylenu, który odznacza się dużą wytrzymałością mechaniczną, odpornością na promieniowanie UV i działanie czynników środowiskowych. Produkt posiada pełne wyposażenie od renomowanej firmy, na które składają się m.in.: bezprzewodowy system monitoringu zbiornika, wysokiej jakości filtr, licznik cyfrowy oraz pompa. W naszym sklepie zbiornik dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Kolejnym zbiornikiem na olej napędowy chętnie wybieranym przez klientów Xymen jest pojemnik Metria 9000L. Zbiornik od cenionego producenta posiada aż 10-letnią gwarancję szczelności i 2-letnią gwarancję na podzespoły. Wyposażenie zbiornika można dowolnie skonfigurować, co pozwala dostosować go do swoich potrzeb. Pojemnik został wykonany metodą rotomouldingu z polietylenu. Nie ma szwów ani łączeń, dlatego jest wyjątkowo szczelny i trwały. W standardowym wyposażeniu zbiornika znajdują się m.in.: wąż z pistoletem, licznik mechaniczny, pompa o wydajności do 72 l/minutę. Dodatkowo zbiornik na olej napędowy Metria 9000L został wyposażony w zabezpieczania, które chronią przed przelaniem paliwa oraz informują o awarii (alarm i system GOK). Klienci, w zależności od swoich potrzeb, mają możliwość rozbudowy zbiornika o dodatkowe elementy np. cyfrowy licznik, węże o różnej długości lub filtry. Za sprawą dużej pojemności pojemnik świetnie sprawdza się w firmach transportowych lub gospodarstwach rolnych.

Oczyszczalnie biologiczne

Biologiczne oczyszczalnie ścieków pozwalają rozłożyć ścieki pochodzące z gospodarstw domowych w sposób przyjazny dla środowiska – z udziałem dobroczynnych mikroorganizmów. Są bardzo przydatne w gospodarstwach domowych i firmach, które nie posiadają przyłączenia do sieci kanalizacyjnej.

Jedną z najchętniej wybieranych przez klientów Xymen oczyszczalni biologicznych jest Metria Soft SBR 8. Oczyszczalnia ta cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją funkcjonalność. Wykonana z wytrzymałego tworzywa PEHD, metodą rotomuldingu, jest szczelna i trwała, dzięki czemu nieprzyjemne zapachy nie wydostają się na zewnątrz. Niewielkie gabaryty i mocne użebrowanie konstrukcji oczyszczalni umożliwiają jej montaż nawet w trudnych warunkach gruntowych. Cały proces oczyszczania ścieków, sterowany komputerowo, jest niezwykle wydajny, odbywa się przy niskim zużyciu energii i pozwala znacznie zredukować ilość zanieczyszczeń zawartych w ściekach.

Zbiorniki na deszczówkę

Zbiorniki na wodę deszczową pozwalają gromadzić, magazynować i ponownie wykorzystywać deszczówkę. W ten sposób zapewniają dodatkowe – bezpłatne i ekologiczne – źródło wody do podlewania roślin ogrodowych, prac porządkowych czy celów sanitarnych.

Na liście hitów sklepu Xymen znajduje się zbiornik na deszczówkę Bolt 7000L. Produkt od renomowanego producenta Marseplast odznacza się najwyższą jakością. Dodatkową zaletą zbiornika Bolt jest jego kompaktowy rozmiar i duża pojemność. Pojemnik jest łatwy w montażu. Dzięki niskiej wysokości i nadbudowie może zostać zakopany płytko pod ziemią. Pojemnik został wyposażony w kosz filtracyjny, który umożliwia oczyszczenie wody z większych zanieczyszczeń. Można również rozbudować go o dodatkowe elementy np. filtr przelewowy, co pozwala na poprawienie jakości gromadzonej wody. W sklepie Xymen produkt dostępny jest w atrakcyjnej dla klientów cenie.

Zobacz również

Osadnik gnilny - czym jest i jak działa?

Osadnik gnilny – czym jest i jak działa?

Przydomowe ekologiczne i biologiczne oczyszczalnie ścieków z dużym powodzeniem zastępują tradycyjne szamba. Są niezwykle proste w obsłudze, pracują optymalnie i z dużą korzyścią na rzecz środowiska.