Wszystkie bestsellery
  • Banner

Nadstawki i nadbudowy

Nadstawki i nadbudowy

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są coraz popularniejsze i cenione za swoją niezawodność. To samo powiemy o innych praktycznych mechanizmach, jak separatory, zbiorniki na deszczówkę i szamba. Ciężko sobie bez nich wyobrazić normalne funkcjonowanie gospodarstwa domowego. To mądre i zgodne połączenie rozwiązań ekonomicznych i ekologicznych. Czasem, aby poprawnie działały potrzeba dedykowanych akcesoriów do oczyszczalni przydomowych, jak omawiane tu nadstawki i nadbudowy.

Nadstawki - czym są i do czego służą?

Nadstawki do przydomowej oczyszczalni ścieków mogą być wykorzystywane również do separatorów, szamb i zbiorników na deszczówkę. W większości sytuacji to one właśnie będą odpowiednie. Niekiedy zaś potrzeba wybrać nadbudowę, która różni się tym od nastawki, że umożliwia głębsze posadowienie oczyszczalni lub zbiornika. Stosuje się ją też przy stałej wysokości terenu względem pokrywy, co zapewnia, że instalacja systemu do odprowadzania ścieków jest prostsza i przebiega sprawniej.

Nadbudowy i nadstawki XYMEN

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nadstawki na zbiornik oczyszczalni, czy może nadbudowy, wszystko, co niezbędne znajdziesz w naszym sklepie. Produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ogromną odporność tworzywa na różne negatywne czynniki, jak uszkodzenia. Nadstawki do szamba ekologicznego i oczyszczalni są w pełni wodoszczelne, idealnie sprawdzając się nawet w przypadku bardzo intensywnej eksploatacji. 

Producenci nadstawek - oferta xymen

W sklepie Xymen dostępne są nadstawki i nadbudowy różnego rodzaju, cechujące się różną wielkością, dzięki czemu łatwo je dopasować do potrzeb. Nadstawki oferowane są w różnych rozmiarach - nadstawka do oczyszczalni 40 cm, 20 cm, 50 cm, 1 metr, w tym nadstawki teleskopowe i nadbudowy do zbiorników Bolt. Wszystkie produkowane są przez uznane marki: Metria, Marseplast, Euro-Plast, Bamartech. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą nadstawek i nadbudówek. Zachęcamy też do sprawdzenia innych produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Śledź nas na Facebooku