Konsultacja z doradcą:

Witamy w sklepie XYMEN

Posiadamy szeroki wybór zbiorników oraz oczyszczalni dla domu, które zmienią codzienne życie Twojej rodziny i uczynią je bardziej komfortowym.

Zyskaj kontrolę nad zasobami swojego domu

Posiadamy szeroki wybór zbiorników oraz oczyszczalni dla domu, które zmienią codzienne życie Twojej rodziny i uczynią je bardziej komfortowym. Naszym atutem jest staranność wykonywania prac oraz kompleksowość usług. Działamy na danym rynku już od długiego czasu, co pozwoliło nam dokładnie zapoznać się z producentami, parametrami oraz trudnymi przypadkami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować wyroby spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa i przydatne w długotrwałej eksploatacji. Wszelkie zamówienia realizujemy terminowo i możemy się pochwalić konkurencyjnymi cenami. Przyjdź i przekonaj się sam! Zobacz już teraz naszą ofertę!

 

Zbiorniki na olej opałowy

Olej opałowy to jeden z tych materiałów, którego przechowywanie wymaga szczególnej wagi. Bezpieczne przechowywanie oleju opałowego wymaga wykorzystania zbiorników powstałych dzięki nowoczesnej technologii. Zbiorniki na olej opałowy stosuje się do przechowywania i dystrybucji oleju przeznaczonego do celów grzewczych – sprawdź oferowane przez nas zbiorniki na olej opałowy

Zbiorniki na olej opałowy to zbiorniki dwupłaszczowe, co oznacza, że zbiornik zbudowany jest właściwie z dwóch zbiorników o różnej pojemności (tzw. konstrukcja „zbiornik w zbiorniku”). Zbiornik wewnętrzny znajduje się w środku zbiornika zewnętrznego, który ma pojemność odpowiadającą 110% mniejszego zbiornika. Tak powstała dwupłaszczyznowa konstrukcja zyskuje podwójną ochronę, co jest szczególnie ważne w przypadku awarii – olej opałowy w takiej sytuacji nie dotrze do gruntu, a tym samym uniknie się szkodliwego zanieczyszczenia środowiska. Zbiornik dwupłaszczyznowy na olej opałowy ma jeszcze jedną właściwość. To właściwość izolacyjna, która zapewnia bezpieczeństwo poprzez ochronę przed ekstremalnymi temperaturami, niezależnie od temperatury zewnętrznej, i porą letnią, i zimową. Co więcej, zbiorniki na olej opałowy wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, który charakteryzuje się giętkością, woskowatością oraz bardzo dobrą termoplastycznością. Dzięki wykorzystaniu polietylenu w konstrukcji zbiorniki są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, nie korodują oraz mają odporność na szkodliwe promieniowanie UV.

Zbiorniki na olej opałowy – wiodące marki

Dostępne zbiorniki na olej opałowy to produkty wymagające najwyższej jakości i dobrego projektu – przede wszystkim ze względu na zagrożenie środowiska. Do wiodących marek oferujących zbiorniki opałowe należy Kingspan. FORTIS i JFC.

Kingspan – jakość dla środowiska

Oferowane przez nas zbiorniki na olej opałowy pochodzą od dwóch producentów. Pierwszy z nich, Kingspan, to wiodący dostawca technologii izolacyjnych o światowym zasięgu. Kingspan zajmuje się tworzeniem systemowych rozwiązań dla budynków o wysokiej wydajności energetycznej przy jednoczesnej obniżonej emisji dwutlenku węgla. Oprócz produkcji najwyższej jakości zbiorników na olej opałowy Kingspan oferuje klientom płyty warstwowe i płyty izolacyjne, sprzęt do oddymiania grawitacyjnego czy doświetlania światłem naturalnym. Jakość i dbanie o środowisko to dla tej marki priorytet, co widać również w konstrukcji proponowanych zbiorników na olej opałowy.

JFC – producent zbiorników na olej opałowy

JFC to międzynarodowa firma z długoletnią tradycją. Jej główną ideą jest projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w szeroko pojętej branży budowlanej, rolniczej, przeładunkowej, a nawet morskiej. Specjalistyczna inżynieria przekłada się na najwyższej jakości fachowe produkty takie jak zbiorniki i dystrybutory, systemy dezynfekcji, z kategorii rolnictwa, świetlików i okien oraz szerokiego wachlarza pojemników czy donic dekoracyjnych. Doświadczenie w produkcji szerokiego, ale wyspecjalizowanego asortymentu pozwala również na oferowanie klientom najwyższej jakości zbiorników na olej opałowy.

Zbiorniki na olej opałowy – kształty i pojemności

Oferowane zbiorniki na olej opałowy dostępne są w szerokim zakresie pojemności – od 200 litrów (poprzez kubaturę: 600 litrów, 1100 litrów, 1200 litrów, 1300 litrów, 1500 litrów, 1600 litrów, 2500 litrów, 3500 litrów, 5000 litrów) aż do największej oferowanej wielkości – 9000 litrów. Warto zauważyć, że wszystkie oferowane zbiorniki na olej opałowy posiadają dwuletnią gwarancję producentów. Szeroki wybór kształtów i rozmiarów pozwala na dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Zbiorniki w największych rozmiarach są zazwyczaj wybierane przez klientów, którzy cenią sobie niezależność od dystrybucji detalicznej i jej zmiennych cen. Dzięki hurtowym zakupom olejów opałowych klient oszczędza czas i pieniądze, a własny zbiornik pozwala na swobodne korzystanie z materiałów na miejscu. Wszystkie zbiorniki na olej opałowy z oferty gwarantują najwyższą jakość wykonania, materiałów i użytkowania dzięki współpracy z wiodącymi producentami.

Masz wątpliwości jaki produkt wybrać?
Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!